Despre Noi

34Life – Asociatie ECO

Facem parte din acea categorie de oameni care nu considera ca “Eco” este doar un termen la moda, ci o stare de spirit, un manifest zilnic. Stim ca planeta nu poate fi salvata intr-o singura zi, dar sta in puterea noastra sa actionam zilnic pentru a o face mai curata, mai putin poluata, mai frumoasa.

34Life inseamna o mana de oameni care si-au propus sa faca ceva in fiecare zi, pentru a pastra verde coltul lor de planeta: Brasovul si imprejurimile sale. Impreuna cu voluntarii nostrii vom incerca sa organizam cat mai multe campanii de plantare de puieti si sa organizam evenimente si proiecte de implicare si constientizare ecologica.

Dar pentru ca ne-am dat seama ca suntem prea mici pentru o sarcina atat de mare avem nevoie de sprijinul tau.

Alatura-te noua – Alege sa plantezi un copac – Alege sa reciclezi selectiv – Alege sa oferi un exemplu pozitiv – Alege sa fii cu picioarele pe pamant – Alege sa te poti mandri ca traiesti intr-un oras cu multa verdeata si aer curat.

34Life – Membrii Asociatiei

Paul Fulea(Presedinte) – Email: paul.fulea[at]34life.org

Radu Micu (Vicepresedinte) – Email: radu.micu[at]34life.org

Andrei Vatra (Vicepresedinte) – Email: andrei.vatra[at]34life.org

Ildiko Ambrus(Manager de Proiect) – Email: ildiko.ambrus[at]34life.org

Maria Chiper(Manager de Proiect) – Email: maria.chiper[at]34life.org

Szabolcs Kope – (Manager de Proiect) – Email: szabolcs.kope[at]34life.org

Simona Alexandrescu(Cenzor) – Email: simona.alexandrescu[at]34life.org

34Life – Unde ne mai puteti gasi

Pentru cei care vor sa ne scrie un mesaj ii invitam sa foloseasca pagina noastra de Contact. Pentru cei care vor sa afle mai multe noutati, curiozitati si diverse informatii ecologice ii invitam sa ne citeasca articolele de pe BLOG.

Daca esti fan FaceBook hai vino si inscrie-te in cauza noastra 34Life la aceasta pagina, sau inscrie-te ca membru al grupului 34Life in cadrul Facebook printr-un click aici.

34Life

34Life

line
footer
Powered by WordPress | Designed by RaduM & Elegant Themes hosted by xServers