Contact

Consiliul Director al asociatiei 34Life.org este format din:

Paul Fulea(Presedinte) – Email: paul.fulea[at]34life.org

Radu Micu (Vicepresedinte) – Email: radu.micu[at]34life.org

Andrei Vatra (Vicepresedinte) – Email: andrei.vatra[at]34life.org

Ildiko Ambrus(Manager de Proiect) – Email: ildiko.ambrus[at]34life.org

Maria Chiper(Manager de Proiect) – Email: maria.chiper[at]34life.org

Szabolcs Kope – (Manager de Proiect) – Email: szabolcs.kope[at]34life.org

Simona Alexandrescu(Cenzor) – Email: simona.alexandrescu[at]34life.org

 

Pentru a ne contacta folositi formularul de mai jos sau scrieti-ne la adresa contact[at]34life.org. Va rugam sa va lasati un nume si o adresa de contact impreuna cu mesajul d-voastra.

Formular de contact
  1. (obligatoriu)
  2. (adresa de email valida)
  3. (obligatoriu)
 

cforms contact form by delicious:days

line
footer
Powered by WordPress | Designed by RaduM & Elegant Themes hosted by xServers